RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Customer Care Assistant

PfB Collection
Вакансия №6152031, 24.09.2020
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Высшее

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    Договорная

Responsabilități:

- Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei
- Gestionarea apelurilor telefonice, e-mail-urilor, corespondenţei; reclamaţiilor, sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor
- Gestionarea dosarelor clienţilor
- Desfăşurarea activităţii de monitorizare a clienţilor: evidenţa contractelor, facturilor, altor documente
- Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată
- Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie
- Sustinerea prezentarilor pentru clienți
- Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei

Cerinţe față de candidat:

- Studii superioare: marketing, drept, economie, relații internaționale
- Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres
- Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati
- Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor
- Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office
- Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent

Condiții oferite:
- Salariu competitiv
- Întreg pachetul social
- Creștere pe plan personal si profesional
- Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic
  Faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@pfbc.md \r\nTelefon: 060 500 522 Lada\r\n
График работы: Полный рабочий день
Телефон: 060 500 522
E-mail: hr@pfbc.md

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

Отправить резюме Связаться без резюме

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x