RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Jurist-specialist cetățenie română/acte românești

Agenția Muncii
Вакансия №6198765, 13.10.2020
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Высшее

  • Опыт работы
    Любой

  • Зарплата
    Договорная

Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM.
Vino in echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată!

Cerințe:
- studii superioare cu profil juridic;
- cunoaşterea legislaţiei RM;
- abilități de comunicare-specialist in domeniul redobândirii cetățeniei române și a altor acte românești;
- experiență în asistență și consultare pentru perfectarea actelor românești (cetatenie, pașaport, carte de identitate, acte de stare civilă, etc);
- responsabilitate și profesionalism;

Responsabilități:
- pregătirea dosarelor, deplasări în România, reprezentarea la oficiile consulare, oficiile ANC, oficiile ASP, arhive și alte instanțe din Romania și Republica Moldova, etc;
- cunoașterea procedurilor legale de dobândire a cetățeniei române și a altor acte-conexe;

Beneficii:
- salariu motivant și competitiv;
- pachet social deplin;
- oficiu modern cu amplasarea în centrul orașului;
- mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în munca;
- oportunităti de creștere financiară și profesionistă alături de o echipă de succes;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110 E-mail: hr.asociatia@gmail.com
Telefon:  079911110
График работы: Полный рабочий день
Телефон: 079911110
E-mail: hr.asociatia@gmail.com

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

Отправить резюме Связаться без резюме

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x