RO

+373 696-19917

rabota@rabota.md

Например: Менеджер, PHP, Агент, Представитель, Sales

Tehnolog (alimentație publică)

CAP Casa Mare
Вакансия №6808379, 24.06.2021
  • Город
    Кишинев

  • Образование
    Высшее

  • Опыт работы
    До 2 лет

  • Зарплата
    Договорная

Cerinte:
-Studii superioare de în domeniul Alimentației Publice;
-Cunoaşterea proceselor tehnologice de preparare a produselor culinare;
-Bune abilităţi de organizare şi de coordonare a procesului de lucru și al echipei;
-Cunoşterea limbilor română şi rusă, engheza constituie un avantaj, cunoștințe operare PC;
-Bune abilităţi de comunicare.

Responsabilități:
-Gestionarea și organizarea procesului de lucru al angajaților;
-Urmărirea aplicării standardelor de calitate pe tot fluxul producţiei şi rezolvarea eventualelor erori;
-Stabilirea necesarului de aprovizionare, normarea timpului de lucru şi a consumului de materii prime;
-Elaborarea rețetelor noi și îmbunătățirea celor existente.

Ce oferim noi:
-Salariul achitat la timp;
-Pachet social complet;
-Alimentație gratuită.
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul pe adresa hr@capcasamare.md , indicând postul pentru care candidează.
График работы: Полный рабочий день
Телефон: 060669769
Контактное лицо: Dorina
E-mail: hr@capcasamare.md

В письме или при звонке укажите пожалуйста, что прочли об этой вакансии на сайте RABOTA.MD!

x

Отправить резюме

Имя и Фамилия* Резюме*

Прикрепляемое резюме должно быть только в форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt или прочих текстовых форматах.

x

Отправить отклик

Имя и Фамилия* Возраст* Стаж работы по специальности: * Телефон* E-mail (Не обязательно)

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить Резюме!

x
x