Office manager

Daca ai bune abilitati de comunicare, esti ambitioasa si proactiva, te invitam sa te alaturi echipei noastre. Cautam colegi care sa fie punctuali si seriosi, sa manifeste spirit de echipa si sa lucreze eficient in conditii de stres.
Crezi ca descrierea ti se potriveste? Stii sa utilizezi un calculator?
Atunci te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Candidatul ideal
- Are studii superioare finalizate sau in curs de finalizare. de preferat: Jurnalism, Psihologie, Marketing
- Aspect fizic plăcut și cu disponibilitate la un program flexibil în funcție de necesități,
- Cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă, cu excelente abilități de comunicare, prezentare etc,

Descrierea jobului
- Va interactiona direct cu clientii companiei si va reprezenta compania in relatia cu acestia.
- Activitati specifice de office.

Avantaje:
- pachet salarial atractiv, bonusuri consistente;
- confortul de a avea un program flexibil, lucru in ture;
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
- echipa tanara si dinamica, mediu de lucru stimulativ;
Așteptăm cu interes candidatura ta! Expediaza CV-ul cu fotografie pe adresa

de e-mail: 79900999@mail.ru   cu menţiunea office-manager.