Magazinul online Bigshop.md angajeaza:

Contabil-Operator
Suntem o companie de contabilitate din 2012,in continua dezvoltare. Daca ai aceleasi perspective de crestere, te invitam sa te alaturi echipei noastre. Daca vrei sa te dezvolti profesional in domeniul contabilitatii, atunci, la noi, iti poti aprofunda abilitatile in contabilitate, in diverse domenii de activitate. Vei lucra alaturi de un colectiv de profesionisti, care te va sustine si te va indruma cand vei avea nevoie.

Cerinte:
- Cunoasterea 1C (v7.7)
- Experienta in calitate de contabil (min. 1 an).
- Operativitate
- Stabilitate emotionala
- Amabilitate in discutie cu clientii

Responsabilitati:

- Inregistrarea documentelor primare
- Evidenta stocurilor
- Evidenta debitorilor/creditorilor
- Emiterea facturilor
- Efectuarea achitarilor
- Elaborarea rapoartelor statistice, fiscale( IPC, IRM, TL)

La noi veti beneficia:
Salariu competitiv, achitat la timp,

Mediu favorabil dezvoltarii dumneavoastre profesionale,
Bonusuri diverse pentru performanta,

Program de lucru: Luni - Vineri; 09:00 - 18:00 (cu pauza de masa 13:00-14:00)
Concediu anual achitat.

Va rugam sa expediati CV-ul pe email-ul: olira2011@mail.ru
Obtional puteti indica salariul dorit in CV

Cu respect, Irina
Servicii de evidență contabilă
GSM: +37379028648, +37379395400