Compania «Angroset» angajează

Operator contabil

Responsabilități:

  • Introducerea și prelucrarea documentelor contabile privind vînzările: intrarea/ieșirea de marfă, eliberarea facturilor, verificările reciproce;

Cerinte:

  • Studii economice - constituie un avantaj;
  • Cunoasterea limbilor: romana si rusa;
  • Capacitate de a invata si de a lucra in echipă;
  • Responsabilitate;
  • participarea la procesul de inventariere a valorilor materiale și mărfurilor.
  • Experiența de muncă în domeniu - nu este obligatorie!
  • important e: DORINȚĂ DE A LUCRA!
Calități:
  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp, precizie, punctualitate, capacitate de analiză și control, responsabilitate.
Compania noastră vă oferă:
  • Salariu motivant;
  • Instruire si un mediu de lucru modern.
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, de la 09-00 pina la 17-30;
Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV la adresa:
e-mail: hr@sunpack.md cu indicarea functiei la care pretindeti.
Tel: 068222782
Multumim.