Compania HR RIFT angajează:

Manager lucru cu clienții

Cerințe:
- Cunoșțințe de operare calculator (MS Word, Excel);
- Cunoașterea limbilor română, rusă, (engleza reprezintă un avantaj);
- Abilităţi de comunicare și negociere;
- Capacitate de lucru în echipă;
- Responsabilitate și atenție;
- Spirit de echipă, gîndire analitică;
- Experiență în domeniu prezintă un avantaj;
- Studii superioare domeniul economic (prezintă un avantaj)

Responsabilităţi:
- Menținerea clienților existenți
- Promovarea ofertei companiei clienților actuali și potențiali;
- Identificarea necesitățile clientului și găsirea celei mai bune soluții;
- Soluționarea problemele semnalate de clienți în timp util;
- Activități ce țin de lucru cu clienții: receptionare și monitorizare cereri și solicitări;
- Gestionarea corespondenței electronice;
- Intereacțiunea cu clienții prin telefon, email, direct
- Oferirea informației calitative despre produsele companiei

Oferim:
- Salariu de la 8000 lei (partea fixă + procent din vînzări);
- Achitarea salariului la timp
- Pachet social integru
- Ziua de muncă de la 9.00 - 17.30
- Oficiu spațios, confortabil, modern
- Locul de muncă la str. Korolenko 6

Vă îndemnăm să expediați CV-ul la adresa electronică: hr@sunpack.md, specificînd postul vacant pentru care aplicați sau să ne contactați la numărul de telefon mob: 068222782