Angajăm:

Office Manager

Cerințe persoană:

  • Creativă, disciplinată, responsabilă și ordonată cu înalt nivel de cultură generală;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Cunoașterea la nivel de utilizator al computerului;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiența în domeniu constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor telefonice, email, chat;
  • Lucrul cu corespondenta (email si posta);
  • Amenajarea oficiului;
  • Implicarea activă în viața companiei și dezvoltarea ei prin idei și propuneri;
  • Organizarea și participarea la evenimentele corporative.

Oferim:

  • Pachet social complet și contract individual de muncă;
  • Salariu net 8000 lei + bonusuri;
  • Mediu de lucru modern, colectiv tînăr și prietenos;
  • Program de lucru: 09.00 – 18.00

Detalii despre companie vedeți pe www.creditbun.md
Locul de muncă va fi amplasat în mun. Chișinău, str. Ion Creangă 5/3 (intersectie cu Coca).
Cei interesați pot trimite CV (obligator cu foto) la adresa e-mail: creditbun@gmail.com
Confidențialitatea aplicărilor este garantată.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.