În legătură cu posibilitatea de dezvoltare şi extindere " ViTRA" SRL angajează:

Manager vânzări (utilaj frigorific)

Responsabilităţi:

  • consultarea clienţilor privind produsele companiei;
  • căutarea și formarea bazei de clienți;
  • pregătirea și prezentarea ofertei comerciale;
  • negocierea condiţiilor contractuale;
  • analizarea cererilor clienților privind proiectele echipamentului frigorific comercial;
  • proiectarea frigiderelor şi a sistemelor frigorifice comerciale; întocmirea devizelor de cheltuieli.

Cerinţe:

  • studii superioare tehnice;
  • experienţă în domeniu;
  • capacităţi de comunicare şi relaţionare cu clienţii;
  • energic, responsabil, organizat şi orientat spre rezultate;
  • o bună cunoaştere a limbilor română şi rusă;
  • permis de conducere.

Oferim:

  • Salariu avantajos;
  • Bon de masă;
  • Telefon de serviciu;
  • Mașină de serviciu;
  • Creştere profesională.

Rugăm să transmite-ţi CV cu poză la adresa electronică:
hr@vitra.md