ViTRA este o companie plină de oameni profesionişti, harnici şi de încredere, care împărtăşesc standardele înalte de calitate şi eficienţă ale produselor şi serviciilor sale. Prezentă pe piaţa companiilor de distribuţie a utilajului comercial şi a soluţiilor pentru depozitare din anul 2008, ViTRA este în continuă dezvoltare.

În legătură cu posibilitatea de dezvoltare şi extindere "ViTRA" SRL angajează:

Manager vânzări export

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Cunoştinţe PC la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere.

Responsabilităţi:

  • Analizarea pieții externe și rentabilității pe categorii de produse;
  • Căutarea activă a distribuitorilor, evidenţierea partenerilor potenţiali de perspectivă;
  • Dezvoltarea noilor direcţii de export;
  • Formularea ofertelor comerciale şi condiţiilor de colaborare;
  • Organizarea exportului de mărfuri către client în colaborare cu departamentul de achiziții și logistică;

Oferim:

  • Salariu avantajos (+ %);
  • Bon de masă;
  • Telefon de serviciu...

Rugăm să transmite-ţi CV cu poza la adresa electronică:
hr@vitra.md