Angajăm:

Şef Departament Resurse Umane

Cerințe faţă de candidat:
- studii superioare
- experiență în domeniu de cel putin 5 ani
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- experiență bună în perfectarea actelor conform legislației RM
- cunoașterea cadrului legislativ al securității și sănătății în muncă
- deținător al certificatului de calificare valabil în domeniul SSM, nivelul - II
- cunoștințe de operare PC (Word, Excel) și 1C (blocul resurse umane)
Responsabilități:
- asigurarea funcționării circuitului documentar în domeniul resurse umane și SSM ale companiei
- efectuarea tuturor procedurilor privind relațiile de muncă
- gestionarea dosarelor personale ale angajaților
- întocmirea tabelelor de pontaj
- suplinirea locurile vacante - anunțuri, interviuri, selectarea candidaților

Compania oferă:
- program de lucru: luni – vineri
- angajare oficială
- salariu motivant
- oficiu modern în centrul orașului
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa: hr@media-security.eu