Ambalator / Фасовщик крепежа

Compania oferă:

  • Salariu lunar – de la 6 500 lei;
  • Transport asigurat până la / de la locul de muncă;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;

Responsabilități:

  • Ambalarea manuală a materialelor de fixare și a produselor din plastic.
Cerințe față de candidat:
  • Responsabilitate și atenție;
  • Dorința de a activa oficial într-o companie stabilă, cu acordarea fără întârzieri a salariului.
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888

Мы предлагаем:
  • Заработная плата – от 6 500 лей;
  • Транспорт до / от места работы;
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
Обязанности:
  • Ручная фасовка крепежей и изделий из пластика.
Требования к кандидатам:
  • Внимательность и ответственность;
  • Желание работать и зарабатывать.
Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.