Angajăm:

Specialist procesare acte

Centrul Unic de Documente își mărește echipa de profesioniști!
Și suntem în căutare de ,,Specialist procesare acte,,

Responsabilitățile postului:
- Prelucrarea documentației parvenite de la clienți;
- Colaborarea cu instituțiile statale legate de autentificarea și autorizarea documentației;
- Acționare proactivă și comunicare eficientă cu celelalte departamente din cadrul companiei.

Cerințe:
- Studii superioare (profil juridic va constitui un avantaj);
- Abilități înalte de comunicare;
- Orientare spre client;
- Cunoașterea limbilor: româna, rusă - nivel avansat;
- Cunoașterea unei limbi străine va constitui un avantaj;

Ce oferim noi:
- Posibilitatea de a lucra într-o companie cu perspectivă;
- Îți oferim posibilitatea de a lucra întrun oficiu modern in centrul or.Chișinău;
- Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare profesională;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: hr@documente.md

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor.