Compania “Creavita” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Republica Moldova, România, Polonia) angajează:

Manager vinzari B2B (ingrediente pentru industria de prelucrare a carnii)

Beneficii oferite:
• oportunitati de crestere profesionala si in cariera,
• salariu fix si bonus la indeplinirea targetului de vinzari;
• graficul de lucru, luni –vineri, 8:00-17:00;
• contract de locatiune automobil 4000 lei net si combustibil;
• oficiu amplasat la Chisinau pe str. Feredeului 12.

Responsabilitatile de baza:
• Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii;
• Gestioneaza cu procesele departamentului de vinzari;
• Planifica si realizeaza targhete de vinzari, profit, creante, produse noi si buget de cheltuieli pe departament si agenti di subordine;
• Analizeaza tendintele pietei, clientilor si a produseler;
• Instrueste si dezvolta angajatii din subordine;
• Viziteaza clientii impreuna cu agentii si cu furnizorii de produse.

Cerinţe față de candidat:
• abilități manageriale;
• abilități de instruire si autoinstruire;
• abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
• deține automobil propriu ce-l poate folosi la serviciu;
• studii superioare, preferabil în domeniul industriei alimentare.

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail:
sergiu.barbaneagra@creavitafood.com
Telefon de contact: (+373)69154375
Vă asteptăm cu drag!