Angajăm:

Specialist securitatea și sănătatea în muncă (în construcție)

RESPONSABILITĂȚI

  • Organizează și monitorizează activitățile de SSM la șantierele de construcție;
  • Instruiește angajații în domeniul SSM, informează despre factorii de risc;
  • Elaborează și ține evidența fișelor de SSM;
  • Verificarea șantierelor de construcție, înlăturarea încălcărilor depistate;
  • Elaborează instrucțiuni, regulamente, și alte acte nortmative interne prevăzute de legislația în domeniul SSM.

CERIINȚE DE BAZĂ

  • Studii superioare tehnice, alte domenii relevante;
  • Experienţă la un post similar min. 2 ani;
  • Cunoştinţe temeinice ale legislaţiei în domeniul securității și sănătății în muncă;
  • Competente de aplicare a legislaţiei în domeniul SSM specifice diferitor domeniului construcții;
  • Cunoaşterea limbilor româna şi rusă;
  • Rezistenţă la stres.
  • Salariu se discută la interviu.

Așteptăm CV-urile Dmv. la adresa electronică inna-tabak@yandex.ru. Pentru alte informații puteți apela 076778807.