Jurnal TV anunță angajarea unei persoane în funcția de:

Editor imagine Emisiuni TV

Responsabilități de bază:
⦁ Copierea, montarea și editarea materialelor audio – video;
⦁ Capacitatea de editare a imaginilor;
⦁ Îndeplinirea sarcinilor conform planificării și dispozițiilor superiorilor.

Cerințe față de candidat:
⦁ Abilități de înregistrare audio-video;
⦁ Iscusință de compunere a efectelor speciale de montaj;
⦁ Cunoașterea programelor de editare video;
⦁ Aptitudini de comunicare și scris (verbală, non-verbală);
⦁ Cunoștințe de operare PC la un nivel avansat: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet Explorer/Mozilla, (Adobe Photoshop/Corel - optional)
⦁ Experiență profesională de minim 1 an (avantaj).

Salutăm:
⦁ Eficiența de muncă, abilitățile de învățare, organizare, concentrarea pe rezultate;
⦁ Cunoașterea limbii engleze tehnice;
⦁ Spirit de echipă, abilități de comunicare, cooperare, caracter prietenos.

Oferim:
⦁ Muncă la birou;
⦁ Program de lucru conform regulamentului de intern de activitate;
⦁ Salariu fix;
⦁ Lucru într-un mediu confortabil.