Căutăm:

Vopsitor industrial și pregătitor (Belgia)

Căutăm un vopsitor industrial priceput și doritor de relocare în Belgia.

Descrierea postului

  • Vopsirea pieselor de diferite dimensiuni în atelier;
  • Montarea și demontarea părților individuale de caroserie;
  • Chituirea, șlefuirea, netezirea suprafețelor deteriorate;
  • Prepararea vopselelor;
  • Vopsirea părților reparate.

Candidatul ideal

  • Ai experiență în pregătirea suprafeţelor de vopsit prin diferite metode;
  • Ai experiență în executarea lucrărilor de vopsire şi finisare (să cunoști întreg procesul);
  • Deții permis de conducere categoria B – este un plus, dar nu o cerință obligatorie;
  • Vorbești limba engleză, franceză sau olandeză la nivel conversațional.
  • Este necesară deținerea cetățeniei române (buletin sau pașaport românesc).

Beneficii

  • Salariu în funcție de experiența ta cu posibilitatea de creștere în timp;
  • Contract de munca belgian;
  • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150€;
  • Al 13-lea salariu;
  • Bani de vacanță;
  • Asigurare medicală;
  • Zile legale libere plătite;