Căutăm:

Zidar (Belgia)

Descrierea postului:

  • constructii de pereti exteriori si zidarie de fatade
  • turnarea fundațiilor
  • lipire si cimentare
  • pregătirea mortarului și a betonului, de care vei avea nevoie pe parcursul întregului proces de construcție, pentru a putea monta și fixa materialele de construcție solide, așa cum sunt plăcile de beton sau cărămizile

Candidatul ideal

  • Experiență în construcții minim 1 an;
  • Cunoștințe de limba engleză sau franceză la nivel conversațional
  • Permis de conducere categoria B
  • Avantaj, dar nu obligatoriu, mașină personală pentru deplasarea la locul de muncă.
  • Este necesară deținerea cetățeniei române (buletin sau pașaport românesc).

 Beneficii

  • Salariu în funcție de experiența ta;
  • Contract de munca belgian;
  • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150€;
  • Al 13-lea salariu;
  • Zilele de concediu aferente;
  • Bani de vacanță;
  • Asigurare medicală;
  • Cotizatie pentru pensie;
  • Zile legale belgiene libere si plătite;