Căutăm:

Electrician (Belgia)

Descrierea postului

  • Instalații electrice;
  • Tragerea cablurilor electrice;
  • Construirea și conectarea tablourilor electrice.

Candidatul ideal

  • Calificare profesională - electrician;
  • Experienţă în domeniu cu experiență minimă în instalații;
  • Simţ practic și foarte dezvoltat, îndemânare, precizie;
  • Carnet de conducere categoria B - este un plus;
  • Comunicați în limba engleză, franceză sau olandeză la nivel conversațional.
  • Este necesară deținerea cetățeniei române (buletin sau pașaport românesc)

Beneficii

  • Salariu în funcție de experiența ta;
  • Contract belgian de munca;
  • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150€;
  • Al 13-lea salariu;
  • Bani de vacanță;
  • Asigurare medicală;
  • Zile legale libere plătite;
  • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.