„EstetExpert” este un centru medical pentru femei și bărbați
ce oferă doar servicii de calitate datorită personalului cu grad înalt de profesionalism, utilizării tehnologiilor moderne și atenției sporite acordate fiecărui pacient.

Medic Ginecolog (muncă prin cumul)

Competențe și studii:
- studii superioare în medicină;
- experiența într-o poziţie similară de minim 5 ani;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- responsabilitate, amabilitate și disciplină.

Responsabilități:
- oferirea consultaţiilor pacienților;
- prescrierea tratamentului și/sau a investigațiilor după necesitate;
- controlul asupra dinamicii stării pacientului.

Oferim:
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă de oameni dinamici și profesioniști care se mărește permanent cu noi membri;
-instruire continuă și condiții pentru dezvoltare profesională;
- plăcerea de a lucra cu cele mai bune paciente/pacienți;
- posibilitatea de a activa în cadrul unei clinici moderne cu aparataj performant și cele mai noi remedii;
- angajare oficială în câmpul muncii;
- grafic flexibil de lucru;
- salariu atractiv, cu perspective de majorare;
- condiții avantajoase la serviciile care le prestăm.

Angajații noștri se bucură de posibilitatea de a se dezvolta în cadrul companiei,
iar noi suntem mândri de rezultatele pe care le obțin. 70% din pacienții noștri devin clienți fideli și ne recomandă și altora.

Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email estetexpert@gmail.com