Compania noastră activează în domeniul furnizării de servicii juridice. Căutăm noul nostru coleg/ noua noastră colegă pentru funcția de:

Manager pe vânzări în call - center (de la 13 000 MDL)

Oferim:
- Angajare oficială
- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 9:00 până la 18:00
- Oficiu în centrul orașului
- Cursuri de perfecționare și instruire gratis
- Salariu: de la 13 000 MDL + procent
- Posibilitate de lucru în companie internațională

Responsabilități principale:
- Preluare\efectuarea sunetelor(clienți fierbinți)
- Oferirea suportului informațional clienților
- Participarea activă la lansarea noilor proiecte

Cerinţele companiei:
- Experiență de lucru cu clienții;
- Cunoașterea limbilor română, rusă;
- Aspirație pentru performanță;
- Dorința de învățare și perfecționare;
- Mintea deschisă spre nou;
- Performanță și atenție;
- Experiența / studiile în domeniul juridic, va fi un avantaj.

Dacă sunteți interesat/ă de acest post vacant, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul prin e-mail: emigrare.hr@gmail.com.