Compania ECOLOGIC, producător  autohton de stații de epurare caută un membru nou în echipa sa:

Agent regional (20 000 lei)

Cerințe:
• Studii medii/superioare finisate;
• Competențe de comunicare și negociere;
• Experienţă în domeniul vînzărilor minim de 3 ani;
• Abilităţi de organizare, planificare;
• Cunoaşterea limbilor româna, rusă;
• Permis de conducere cat.B, și propriului automobil.

Responsabilităţi:
• Formarea și gestionarea portofoliului de clienți;
• Studierea pieții pentru identificarea potențialilor clienți;
• Prezintă și promovează direct produsele companiei;
• Încheierea noilor contracte;
• Creșterea volumului de vânzări;
•  Deschiderea  unui segment nou de piață prin centre raionale și sate: magazine, inclusiv primării, școli, grădinițe, pensiuni, spălătorii auto, stații peco etc.

Vom fi bucuroși să vă oferim:
- program de lucru luni-vineri de la 9:00 pînă la 18:00;
- salariu 3 % din vînzări împreună cu amortizare și combulstibil;
- pachet social integral;
- salariu va constitui 20000 lei cu condiția că va fi îndeplinit planul lunar.

Posibilitatea creșterii planului lunar, respectiv și a salariului.