Compania "Intelcont Consulting" SRL angajează:

Office manager (full-time)

Cerințe:
- studii superioare finisate sau incomplete in domeniul economic sau juridic;
- responsabilitate;
- punctualitate;
- spirit de echipă;
-experiență în domeniu prezintă un avantaj;
-cunoașterea limbilor română si rusă, engleza (prezintă un avantaj);
-aspect fizic plăcut.

Responsabilități:
- preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
- consultarea clienților existenți;
- întîmpinarea și orientarea vizitatorilor (clienți, parteneri de afaceri);
- îndeplinirea altor sarcini de serviciu;
- înregistrarea și transmiterea informației de serviciu angajaților companiei;

Oferim:
- salariu motivant;
- angajare oficială, pachet social deplin;
- un mediu de lucru atractiv într-un colectiv prietenos;
- oficiu în centrul capitalei;
- ceai, cafea din partea companiei;
- posibilitatea de avansare în carieră.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu indicarea funcției la adresa de e-mail: econt.md@gmail.com