VINO ÎN ECHIPA MEA:

Specialist Recrutare

Suntem o companie specializată în crearea de bucătării personalizate la comandă.

Am deschis 20 de showroom-uri în România, Belgia, Bulgaria, Italia, Spania, daaar, nu ne oprim aici, planificăm să ne dezvoltăm și în alte țări din Europa.

Continuăm dezvoltarea, și ne dorim un nou coleg/ă în echipă care să fie parte din acest proces creativ.
Suntem în căutarea unui Specialist Recrutare ce are cunoștințe bune în limba engleză, vei comunica cu candidații pentru showroom-urile din Europa.

Profilul candidatului:
• Studii în domeniul resurse umane constituie avantaj;
• Cunoștințe bune la nivel de comunicare și scriere în limba engleză;
• Experiență în domeniu minim 1 an;
• Cunoștințe bune de operare PC (MS Office);
• Abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă;
• Gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză și flexibilă.

Responsabilități:
• Identifică și administrează canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
• Concepe și postează anunțurile de recrutare pe baza discuțiilor cu managerii de departamente;
• Selectează candidații pe baza Cv-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului;
• Contactează candidații selectați în vederea programării interviurilor;
• Participă activ în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților;
• Coordonează orientarea noilor angajaţi pentru a facilita integrarea acestora în companie;
• Întocmește rapoarte și situații;
• Asigură alte activități în departamentul Resurse Umane.

Oferta noastră:
• Instruire și traininguri de specialitate;
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
• Program de lucru — full time, de la ora 10:00 la 18:00, luni - vineri, cu posibilitatea desfășurării activității de la distanță;
• Oportunitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;
• Salariu stabil;
• Perspective de creștere într-o companie ce se dezvoltă pe plan internațional.

Dacă ești pasionat/ă de recrutare și îți dorești să te dezvolți în continuare în acest domeniu? Cauți un loc de muncă lipsit de monotonie?

Atunci nu mai sta pe gânduri și APLICĂ chiar ACUM la adresa de e-mail: hr.bismobil@gmail.com