SMADSHOP.MD! ITI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Ne dezvoltam foarte repede si avem nevoie de manager de vanzari active. Daca simti o pasiune fata de vanzari, daca esti gata sa lucrezi, atunci noi iti propunem sa faci parte din echipa noastra.

Vânzător Consultant

Îți place să comunici și ești o fire deschisă spre noi orizonturi? Atunci te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:

  • Persoană sociabilă,energică,responsabilă;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
  • Spirit analitic și abilități de comunicare dezvolatate;
  • Rezistență la situații de stres.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Comercializarea electrocasnicelor în magazin;
  • Lucru cu apartul de casă;
  • Deservirea clienților.

În schimb îți oferim:

  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Remunerare de la 7000 lei + bonus de performanță;
  • Grafic de muncă: L-V de la 9.00 - 19.00,  Sâmbătă de la 9.00 -  17.00

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md
Indicați poziția pentru care aplicați.
Tel: 069455828