Angajăm:

Operator Call Centru

Compania Documente.md angajează Operator Call Centru:

  Responsabilitățile postului:
- Recepționarea apelurilor telefonice și stabilirea programărilor;
- Oferirea informației relevante și corecte despre serviciile companiei și atragerea unor noi clienți;
- Colectarea și înregistrarea solicitărilor parvenite de la clienți cît și gestionarea acestora;
- Asigurarea satisfacției clientului, prin urmărirea calității lucrului efectuat cît și realizarea target-ului stabilit;

  Cerinţe față de candidat:
- Cunoașterea sigură a calculatorului;
- Cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
- Dicție bună și coerență în exprimare;
- Capacități analitice și logică bine dezvoltată;
- Experiență în vînzări prin telefon;

Calități;
- Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție;
- Fire încrezută, sigură pe sine, cu dezvoltate capacități de convingere;
- Persoană dornică să învețe și să se perfecționeze continuu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: hr@documente.md

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor.