Ai un talent incredibil atunci când vine vorba de comunicare? Ești pasionat de vânzări? Avem nevoie de oameni ca tine la noi în echipă, ca să ne ajuți să ne dezvoltăm continuu. Aplică la poziția de
 Promoter-Manager Comunicare: paradyz.hr@gmail.com cu specificarea postului:

Promoter-Manager Comunicare

Vino să faci parte din echipa Ceramall MD!

Care sunt cerințele pentru această poziție?

  • Studii medii, superioare sau student;
  • Abilități de comunicare în limbile română şi rusă;
  • Inițiativă în stabilirea contactului cu clienții;
  • Putere de convingere;
  • Abordare pozitivă și dinamică;
  • Responsabilitate și disciplina;
  • Experiența în vânzări va constitui un avantaj.

Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Comunicarea cu clienții, prezentarea informatiilor cu privire la ofertele speciale;
  • Oferirea celor mai bune soluții în materie de beneficii existente;
  • Identificarea și înregistrarea preferințelor clienților cu privire la produse, asortiment, deservire, etc

Ce condiții îți oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Echipă tânără și prietenoasă
  • Condiții moderne si confortabile de muncă
  • Bonusuri și motivare personală

Angajăm pentru atitudine – antrenăm pentru abilități!
Te-am interesat? Atunci trimite CV-ul tău pe adresa email: paradyz.hr@gmail.com cu specificarea postului – Promoter-Manager Comunicare.