We are looking for:

Manager Vânzări B2B

     EasyPlan.pro este un proiect tânăr și ambițios, dezvoltăm software pentru administrarea clinicilor stomatologice, ne-am propus să creăm un produs care va fi folosit zilnic de mii de oameni la nivel național cât și internațional, pentru a-i ajuta să își îndeplinească sarcinile zilnice cu ușurință și fără stres.

Căutăm acel uimitor și talentat Manager în vânzări pentru a ne ajuta echipa să continue impulsul de a menține și a crea următoarea generație de experiențe web.

Descrierea postului vacant:

  • Cunoașterea produselor și serviciilor companiei;
  • Negocierea cu potentialii clienti din baza de date pentru comenzi, contracte, oportunitati etc.;
  • Prezentarea produselor si serviciilor companiei;
  • Contactarea si stabilirea intalnirilor cu clientii;
  • Abilitatea de a relaționa cu clienți la nivel executiv;
  • Orientare către obiectiv, focus pe excelenta și satisfacția clienților.

Cerințe:

  • Experiența in vânzări B2B;
  • Negocierea, pregatirea si incheierea de contracte si oferte comerciale;
  • Dezvoltarea, mentinerea si cresterea portofoliului de clienti.
  • Cunoştinţe în strategii de vânzari;
  • Experiență în call centru;
  • Experienta in domeniul vanzarilor de minim 5 ani;
  • Ambițios și orientat spre rezultat;
  • Abilităţi excelente de comunicare, flexibilitate, deschidere la sugestii, gândire pozitivă;

Beneficii:

  • Remunerație motivanta formata din salariu fix + bonus din fiecare contract semnat;
  • Posibilitate de a activa intr-o companie mereu în creștere;
  • Posibilitati de dezvoltare personala si profesională;
  • La sigur vei avansa în post pe parcursul dezvoltării companiei;
  • Traininguri, instruiri periodice;
  • Activitate intr-un colectiv tinar, vesel și unit;
  • Contract oficial de munca si pachet social complet;

Suntem mai mult ca convinși, in cadrul EasyPlan vei avea parte de o experiență foarte utilă și foarte bogată.

Pentru a aplica:

 Vă rugăm să transmiteți CV-ul la contact@easyplan.pro   , iar daca aveți întrebări suplimentare nu ezita să suni la +37360112286