Angajăm:

Vînzător Consultant

Una din cele mai mari companii din țară specializată în importul și vînzarea de piese auto și reparația automobilelor cu o experiență de peste 20 de ani pe piață anunță selectarea candidaților pentru ocuparea poziției vacante de vînzător consultant în departamentul de vînzări cu amănuntul la filiala din Bălți (str. Decebal, 134A).

Cerințe:
- studii superioare sau medii tehnice;
- cunoștințe în domeniul construcției automobilelor moderne;
- cunoștințe și aptitudini practice în domeniul vînzărilor cu amănuntul și cu ridicata;
- cunoștințe de operare PC și capacitatea de a utiliza cataloagele de piese auto;
- dorință de a lucra și a obține performanță.

Responsabilități:
- oferirea de consultații clienților;
- recepționarea și prelucrarea comenzilor;
- selectarea pieselor auto potrivite;
- controlul decontărilor reciproce

Oferim pachet social integral.

Garantăm oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Expediați CV-ul la adresa electronică: nipmold@mail.ru
Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: 069-27-20-28.

Toate CV-urile recepționate vor fi analizate, iar candidații care corespund profilului vor fi invitați la interviu.