Dacă sunteți un bun profesionist, un specialist calificat, o persoană energică cu spirit de inițiativă, dacă vă doriți o poziție în care să vă manifestați să oferiţi soluţiile corecte şi potrivite vă aşteptam în echipa noastră în calitate de:

Contabil - Șef

Oferim:
- Salariu atractiv, pachetul social deplin
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipă de profesioniști
- Posibilitate de creştere profesională.

Cerinţe obligatorii:
- Studii superioare sau medii de profil (contabilitate, economie, finanțe);
- Experienţă în domeniu de minim 1 an;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Aptitudini profesionale de operare în programul 1C 8, Excel;
- Gândire analitică, responsabilitate, organizare, atenţie la detalii;

Responsabilități:
- Organizarea evidenței contabile și asigurarea bunei deurări a proceselor economice
- Organizarea și coordonarea echipei contabile
- Verificarea și prezentarea rapoartelor și declarațiilor către instituțiile de stat
- Gestionarea operațiunilor bancare
- Gestionarea procesului de audit anual și pregătirea situațiilor financiare consolidate
- Monitorizarea și analiza rezultatelor financiare ale companiei.

- Salariu NET de la 12000 MDL

* locaţia perfecta în centrul oraşului.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email:  hr@ebloc.md
Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerinţelor menţionate în anunţ, succese!
Alte detalii privitor la responsabilităţile acestei funcţii le aflaţi la interviu.
Persoană de contact: 076703686