Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Curier

Beneficiile oferite:

  • Salarizare stabilă și competitivă (450 Euro) + sistem de bonusare de performanță;
  • Mașini de lucru de TOP din industria de curierat de standard german;
  • Uniformă oferită de companie;
  • Atmosferă pro-activă, pozitivă și de lucru în echipă;
  • Regim de lucru: 07:00/08:00 – 17:00/18:00;
  • Amplasarea oficiului: Chișinău, str. Industrială.

Atribuții:

  • Sortarea și aranjarea expedițiilor;
  • Manipularea cu cititorul mobil;
  • Livrarea expedițiilor spre depozitele companiei/partenerilor amplasate în centrele raionale;
  • Preluarea expedițiilor de la depozitele companiei/partenerilor amplasate în centrele raionale și livrare în hub-ul central al companiei din or. Chișinău.

Cerințe:

  • Permis de conducere Categoria B;
  • Minim 6 luni în domeniu de curierat sau logistică/distribuție;
  • Nivel avansat al limbilor română și rusă.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email: hc@dad.md