Compania Tax Return este în căutarea unui nou coleg la postul de Operator procesare date. Dacă ești dinamic, activ și ai dorință să cunoști oameni noi, să-ți faci noi prieteni, iar cerințele de mai jos țin exact de competența ta, atunci te așteptăm!

Operator procesare date

Cerințe:

  • experiența în poziția de ajutor contabil/ operator  bancar este binevenită.
  • cunoașterea Standardelor naționale de contabilitate și a legislației fiscale este binevenită.
  • întocmirea și prezentarea rapoartelor.
  • cunoașterea limbilor română și rusă.
  • bune cunoștințe de operare PC (cunoașterea aplicațiilor Microsoft Office, 1С).
  • capacitate de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Colectarea datelor din resurse interne și externe utilizând instrumente moderne.
  • Verificarea și introducerea datelor financiar-fiscale în calculator în conformitate cu datele din documentele primare.
  • Îndeplinirea declarațiilor fiscale.
  • Oformarea rapoartelor primare solicitate.
  • Colaborare cu echipele de Achiziții și Vânzări pentru o mai bună viziune a lucrurilor și procesare a datelor.

Oferim:

  • Lucru într-o companie în plină dezvoltare;
  • Un birou confortabil;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Salariu competitiv și achitat la timp;
  • Pachet social deplin;
  • Regim de lucru: luni-vineri, 9.00-18.00.

Menționează în subiectul mesajului "Operator procesare date".
E-mail: taxreturn.hr@gmail.com.