Compania se ocupă cu comercializarea produselor STIHL. Din portofoliul STIHL fac parte o gamă completă de motoferăstraie, motocoase, foarfeci de gradină, emondoare de înălţime, suflante, atomizoare, etc.

Din portofoliul VIKING face parte o gamă completă de mașini de tuns gazonul, tocătoare de grădină, motocultoare, tractorașe de tuns gazon, etc.

ANGAJĂM:

Vînzător

Compania S.C. Victad-Moto” S.R.L.
Dealer STIHL în R. Moldova
anunta concurs pentru suplinirea postului:
Vînzător

Responsabilitati:
1. Promovarea și comercializarea produselor companiei;
2. Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
3. Lucrul cu clienții existenți și căutarea activă de clienți noi;
4. Crearea ofertelor pentru clienți;
5. Abilitati de lucru in programa 1C.

Cerinte:
1. Studii superioare;
2. Abilități de comunicare cu clienții, de negociere și convingere;
3. Dorință de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
4. Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
5. Onestitate, corectitudine;
6. Experiența în vînzări va constitui un avantaj;
7. Cunoașterea limbilor română, rusă.

Beneficii:
1. Instruire și oportunități de dezvoltare profesională;
2. Posibilități de avansare în carieră;
3. Un mediu de lucru activ și condiții de muncă bune;

Program: Luni - Vineri: 8.30-17.00, Sîmbătă: 8.30-15-00, Duminica - zi liberă;
mun. Chișinău, str. Uzinelor 9/3
Salariu 12 000 - 14 000 MDL

Persoanele interesate pot transmite CV-ul la adresa de e mail: victad@mail.ru.