Grupul de companii Smile Dent Team are Misiunea de a trata și a ajuta cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă și frumoasă. Avem grija de sănătatea orală a pacienților noștri peste 12 ani În Moldova, unde avem 3 clinici și un laborator dentar, dotat cu cele mai moderne echipamente.
Începând cu august 2020 am început dezvoltarea pe piața din România. In prezent avem clinici la Iasi, București și continuam extinderea.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, estetică. Specializarea noastră sunt reabilitările complexe a cavității bucale. Tratăm zilnic peste 50 de pacienți și suntem apreciați de către pacienții noștri pentru calitate, profesionalism și utilizarea celor mai inovative metode și tehnologii.

Avem o echipă mare, inclusiv in vânzări, marketing, suport pacienți, call centru, audit&control, contabil ș.a. si ne extindem în continuare! O mare parte a pacienților noștri sunt italieni, respectiv cunoașterea limbii italiene constituie un mare avantaj. Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Archivist(a)

Le responsabilità principali:

  • verificare le cartelle dei pazienti in conformità dei requisiti specifici;
  • archiviare sistematicamente le cartelle dei pazienti sia in formato elettronico che cartaceo;
  • si offre sostegno ai dipendenti che necessitano di qualsiasi informazione sui pazienti;
  • elaborare ogni mese un repporto inerente ai documenti archiviati.

Capacità e abilità richieste:

  • conoscere la lingua Italiana (livello conversazionale ) è obbligatorio;
  • una persona responsabile ed organizzata;
  • esperienza di lavoro in Microsoft Office.

I vantaggi offerti:

  • stipendio motivante;
  • formazione iniziale qualitativa ed un miglioramento costante;
  • se fai parte del nostro team da più di 6 mesi usufruirai di cure odontoiatriche ad un prezzo vantaggioso;
  • opportunità di crescita all'interno della società Smile Dent, con possibilità di essere promossi - ambiente lavorativo sereno.

Aspettiamo il tuo CV inviato a questa email: hr@smiledent.md   .Indicare il nome della funzione per la quale applicate nel messaggio.