Misiunea noastră e să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Pentru a face acest lucru, suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de 10 ani. In prezent avem 3 clinici în Moldova si 2 clinici in România.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Avem la activ peste 8000 de dinți tratați, zilnic tratăm peste 50 de pacienți și suntem mândri de asta.

Avem o echipă mare, incusiv in vînzări, marketing, suport, call centru si ne extindem în continuare! Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Specialist serviciu clienți

Responsabilități:

  • Urmărește respectarea procedurilor și reglementărilor interne referitoare la deservirea pacienților italieni;
  • Intervine cu acțiuni corective imediate în cazul plângerilor/nemulțumirilor pacienților;
  • Raportează periodic încălcările/neconformitățile depistate și propune acțiuni corective și preventive;
  • Intervine imediat în cazul apariției unor probleme apărute și urmărește ulterior pentru a se asigura că clientul a fost deservit în mod adecvat și compensat dacă este necesar;
  • Construiește relații de încredere prin comunicare deschisă și interactivă cu pacienții;
  • Gestionează nemulțumirile pacienților cu obiectivitate și profesionalism;
  • Colaborează cu alte departamente din cadrul Smile Dent pentru a oferi clientului cea mai bună soluție.

Abilități și calificări profesionale:

  • Limba italiană fluentă este obligatorie!
  • Experiență într-o poziție de serviciu clienți/customer service constituie un mare avantaj!
  • Abilități eficiente de comunicare;
  • Capacitatea de ascultare activă;
  • Capacitatea de a rezolva probleme cu soluții creative.

Beneficii oferite:

  • Salariu motivant;
  • Instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
  • Tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni.

Trimite ACUM CV-ul la adresa hr@smiledent.md și devino membru al echipei Smile Dent!

ATENȚIE! Indică în subiectul mesajului denumirea postului pentru care aplici!