Soleos Services SRL este specializată în domeniul prelucrării datelor și design. Noi ajutăm companiile de top din lume, din diferite industrii, oferindu-le consultanța în domeniul studierii piețelor și prelucrării datelor.

Junior Lead Manager

Avem nevoie de Lead Manager – Generator de Clienți Potențiali, pentru serviciilor noastre.

Afacerea noastră este în creștere, astfel încât oferim mediu permanent de învățare și suport pentru cei care ni se alătură.

Această poziție este potrivită pentru o persoană dinamică, ambițioasă, care dorește să înceapă o carieră în domeniul vânzărilor. Vor exista oportunități reale pentru persoana potrivită de a se dezvolta în poziții de vânzător sau de lider de echipă.

Cerinţe față de candidat:
- Studii superioare;
- Cunoașterea limbilor: Engleză – la un nivel înalt - scris, citit. Cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj;
- Cunoștințe detaliate despre instrumentele de căutare online și despre tendințele de marketing;
- Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică.

Descrierea postului:
- Prospectarea în permanența a pieței în vederea identificării de noi clienți;
- Distribuiția clienților potențiali între membrii echipei de vânzări;
- Suportul echipei de vânzări pentru a îmbunătăți performanța, controlul și menținerea clienților potențiali;
- Atingerea obiectivelor lunare și trimestriale.

Pachet salarial/beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru plăcut şi profesionist.

Va rog să transmiteți CV pe adresa – info@soleos.online    Tel: 068245454