Angajăm:

Director Financiar

O echipa de oameni entuziasmați, ce creează frumosul și practicul în casele DVS, Compania Bismobil Kitchen produce mobilă de bucătărie la comandă pe întreg teritoriul României. Dezvoltă o rețea de showroom-uri dotate cu vitrine in diverse stiluri și completări. Astăzi, suntem în căutarea unui coleg ce este pregătit să, ea responsabilitatea de partea financiară în cadrul companiei, un Director Financiar.

Responsabilităţi:
- Întocmirea şi elaborarea bugetului anual ținând cont de strategiei de dezvoltare a companiei, analiza ulterioară a realizării acestora;
- Analiza financiară a activităţii întreprinderii;
- Prognosticarea şi planificarea activităţii financiare a companiei;
- Estimarea oportunităţii şi eficacităţii investiţiilor de capital şi /sau atragerii de investiţii sau credite;
- Elaborarea rapoartelor şi /sau a dărilor de seamă specifice; Elaborarea business planurilor pe următorii ani.

Cerinţe faţă de candidaţi
- Experienţă la un post similar, min 7 ani;
- Studii superioare economie/finanţe;
- Cunoaşterea limbilor: română şi engleză; Cunoaşterea limbii germane sau italiene va constitui un avantaj;
- Capacităţi organizatorice şi analitice înalte;
- Cunoaşterea programelor MS Office, Excel la nivel avansat;
- Permis de conducere categoria B
- Deţinerea cetăţeniei române sau a vizei Schengen va fi un avantaj.

Se oferă salariu competitiv, pachet social, compensare cheltuieli autoturism, număr de telefon mobil.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr.bismobil@gmail.com   cu indicarea postului la care aplică.