Angajăm:

Operator call-centru vânzări prin telefon

Vino în echipa noastră!
Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!

Ce așteptăm de la tine:

  • Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
  • Înalte abilități de comunicare și negociere;
  • Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
  • Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;
  • Operare PC la nivel de utilizator.
  • Preferabil experiență în vânzări sau în call-centru

Responsabilitățile tale:

  • Promovarea serviciilor companiei pe piața României (pe baza caldă de clienți - persoane juridice);
  • Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
  • Efectuarea vânzărilor și a negocierii cu clienții telefonic
  • Efectuarea planului lunar de KPI.

În schimb noi oferim:

  • O lună stagiere, după care se trece la KPI;
  • Media salarială între 10 000 - 30 000 +
  • Program de muncă: luni-vineri, orele 8.00-17.00;
  • Post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr, dinamic și activ;
  • Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;