Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Contabil Operator

DAD Human Capital este în căutare de contabil operator!

Despre client: Servicii medicale profesioniste, de peste 20 de ani pe piața din Republica Moldova și România.

Beneficii Oferite:
- Condiții confortabile de muncă;
- Tichete de masă;
- Stabilitate și suport în executarea sarcinilor;
- Echipă pozitivă, prietenoasă și profesionistă;
- Oficiu în regiunea Buiucani;
- Posibilitate de a activa în companie cu standarte internaționale.

Responsabilități:
- Centralizarea documentelor primite;
- Verificarea și operarea mișcărilor pe stocuri;
- Emiterea facturilor;
- Comunicarea cu firma externă de contabilitate.

Candidatul ideal:
- Studii finisate de specialitate;
- Experiență minimă în contabilitate;
- Cunoștiinte PC ( Word, Excel);
- Abilități de comunicare și organizare;
- Capacitatea de a respecta termenele limită;
- Abilități de lucru individual și în echipă;
- Bună organizare și atenție la detalii.

Expediază-ne CV-ul la adresa hc@dad.md   și noi te vom contacta!