Angajăm:

Manager vînzări

Candidatul căutat este o persoană responsabilă, punctuală, cu abilităţi organizatorice, spirit de echipă, atenţie sporită la detalii, orientat spre rezultat.

Cerinţe:
⦁ Studii superioare de specialitate;
⦁ Experienţă la un post similar de minim 2 ani;
⦁ Cunoaşterea limbilor romînă şi rusă(engleza va fi un avantaj);
⦁ Abilitate de lucru la calculator;
⦁ Aptitudini de negociere;
⦁ Bune abilităţi de organizare şi conducere;
⦁ Bune abilităţi de comunicare şi socializare;

Responsabilităţi:
⦁ Atragerea clienţilor noi, dezvoltarea nişelor de clientelă în domeniul Catering ;
⦁ Comunicarea şi menţinerea relaţiilor cu clienţii permanenţi;
⦁ Crearea strategiilor de creştere a vînzărilor;
⦁ Monitorizarea, evaluarea şi raportarea evoluţiei vînzărilor .

Oferta:
⦁ Angajare oficială cu pachet social complet;
⦁ Salariu motivant;
⦁ Telefonie corporativă;
⦁ Alimentaţie gratuită.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică r.godorojea@seasons.md  sau să ne contacteze la numărul de telefon; 079900173.

Vă mulţumim!