Angajăm:

Manager financiar

AGROIUNIGRUP” SRL, o companie locală stabilă, își mărește echipa și este în căutarea unei persoane pentru poziția de manager financiar.

Cerințe:
- studii superioare;
- experiența anterioară de cel puțin 3 ani;
- cunoașterea Standardelor de evidență contabilă, abilități de analiză a indicatorilor și coeficienților principali;
- experiență în folosirea modelelor financiare, planurilor de investiții (reprezintă un avantaj);
- experiență în gestionarea contractelor (analiza riscurilor, parametrizarea);
- abilitatea de a lua rapid decizii asumate;
- capacitatea de a gestiona volume mari de date;
- cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programelor 1С 8.3, Excel;
- capacitate bună de învățare, dorința de a studia noi sisteme informaționale utilizate în cadrul companiei;
- spirit de echipă, abilități de comunicare, punctualitate, disciplină, capacitate puternică de autoorganizare.

Responsabilități principale:
- elaborarea politicilor contabile;
- pregătirea fluxului de numerar;
- gestionarea documentelor (devize de cheltuieli, facturi, contracte);
- elaborarea bugetelor pentru departamentele companiei și pentru proiectele implementate;
- întocmirea dărilor de seamă pentru analiza costurilor.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: marina.ivancov@verum.md   cu specificarea postului vacant pentru care aplică și a salariului dorit.
Pentru detalii sunați la numărul de telefon: 062162304.