Compania PIT.MD are activitatea în comerțul și deservirea sculelor electrice și instrumentelor, angajăm personal la poziția:

Operator Contabil în Chișinău

Responsabilități:
- Introducerea și prelucrarea documentelor contabile privind vânzările: intrarea/ieșirea de marfă, eliberarea facturilor;
- Verificarea reciproca cu furnizorii;
- Perfectarea/ eliberarea facturilor fiscale la vânzarea de marfă, alte sarcini de muncă cu referire la vânzarea produselor.

Profilul candidatului:
- Studii economice - constituie un avantaj;
- Cunoașterea limbilor: română și rusă;
- Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă;
- Responsabilitate, Onestitate și Punctualitate;
- Experiența de muncă în domeniu - constituie un avantaj!

Compania oferă:
- Salariu - 7000 Lei;
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști;
- Instruire și un mediu de lucru modern;
- Programul de lucru: Luni - Vineri, 08-30 - 17-30;
- Oficiul în sectorul Poșta Veche, m. Chișinău.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV + Foto la adresa de email: hr@pit.md  , Tel: 078921888