„Orchid Flowers” SRL angajează:

Administrator / Operator

Responsabilități principale:
- intermedierea relațiilor dintre proprietarul afacerii și echipa;
- controlul personalului;
- procesarea comenzilor plasate pe rețelele de socializare, pagina web sau primite prin telefon;
- verificarea detaliilor comenzilor cu clienții;
- completarea registrului și informarea operativă a floriștilor despre comenzile noi;
- organizarea și planificarea activității curierilor, asigurarea livrării la timp și în deplină siguranță a comenzilor;
- pregătirea documentelor necesare pentru încheierea contractelor de furnizare a articolelor de birotică și papetărie, materialelor consumabile și a altor produse;
- evidența veniturilor și cheltuielilor;
- controlul respectării disciplinei de casă;
- organizarea evenimentelor, elaborarea și implementarea campaniilor de promovare, etc.;
- urmărirea comentariilor în mediul online privind activitatea companiei și oferirea de reacții prompte;
- menținerea ordinii și curățeniei în interiorul florăriei și întreținerea spațiului adiacent.

Cerințe:
- un nivel avansat de competență digitală;
- experiență în utilizarea aparatului de casă;
- competențe de utilizare a sistemului CRM;
- disponibilitatea de a lucra cu clienții activi;
- integritate, onestitate, abilități de comunicare, cunoașterea regulilor și normelor de etichetă și a tehnicilor de comunicare cu clienții, exprimare corectă și coerentă;
- cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Compania oferă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- un salariu absolut legal transferat lunar pe contul de card și premii în fiecare lună;
- tot pachetul de garanții sociale;
- oportunități de carieră;
- șansa de a face parte dintr-o echipă tînără și unită;
- un birou în centrul capitalei;
- un mediu de lucru confortabil și favorabil implementării ideilor creative.

Program: 10:00-20:00 (5 zile lucrătoare pe săptămînă sau 2 zile lucrătoare și 2 zile de repaus).