Angajăm:

Medic Ginecolog (part-time/ full-time)

RESPONSABILITATI:

  • Efectuarea examinărilor ecografice;
  • Oferirea consultațiilor pacienților;
  • Determinarea corecta a diagnosticului pacientului,prescrierea corectă a tratamentului ;
  • Efectuarea procedurilor necesare, utilizând metode de ultimă generație;
  • Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului

CERINTE:

  • Studii universitare medicale;
  • Studii postuniversitare prin rezidențiat la specialitatea Ginecologie;
  • Experiență de muncă în domeniu min. 1 an;
  • Cunoasterea limbilor română si rusă;
  • Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;

BENEFICII:

  • Beneficii sociale pentru tine şi familia ta;
  • Salariu atractiv;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  • Lucrul într-o echipă de profesionişti.

CV-urile se receptioneaza la e-mail: office@testrapid.md  (va rugam indicati pozitia pentru care aplicati).

Multumim tuturor persoanelor interesate, doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.