„Mobil Ser Grup” SRL o companie producere si crearea mobilei la comanda, isi mareste echipa si invita la serviciu personal, la urmatoarele posturi vacante:

Hamal dupa hotare

Mobil Ser Grup este o fabrică de mobilă, prezentă pe piața din Republica Moldova mai mult de 5 ani, cu o suprafață de producție de peste 1800 m². În prezent colaborăm cu astfel de jucători importanți de pe piața corpurilor de mobilă, cum ar fi Bismobil Kitchen.

Creăm mobilier care își găsește proprietarii nu doar în Republica Moldova, ci și în România, Italia, Franța și Spania.

Creștem în mod constant și căutăm noi angajați. Datorită extinderii volumului de lucrări și comenzi, invităm în echipa noastră hamali.

  •  Program de lucru: cu normă întreagă
  •  Salariu: salariu fix
  • Experiență: nu este necesară (vă vom instrui în timpul muncii)

Atribuțiile:
- încărcarea și descărcarea mașinilor pe rampă;
- ambalarea și transportarea corpurilor de mobilă demontate;
- mutarea mărfurilor pe teritoriul fabricii;
- ambalarea mărfurilor în depozit.

Cerințe:
- PASAPORT BIOMETRIC
- responsabilitate;
- dorința de a lucra.

Ce condiții de muncă oferim:
- Angajare oficială și pachet social complet;
- Lucru permanent;
- Posibilitatea de a lucra într-una dintre cele mai tinere și promițătoare fabrici de mobilă din țară;
- Oportunitatea de a obține perfecționare sau perspective de carieră la fabrica noastră din străinătate (avem școală!)

Înscrieți-vă pentru un interviu: 069633277