We are looking for:

UI/UX WebDesigner (no code)

Căutăm colegi care să se alăture echipei noastre în postul de UI/UX WebDesigner cu competențe excelente în Figma, Adobe Photoshop, Illustrator pentru a proiecta soluții cu impact vizual ridicat. Dacă ai cunoștințe solide și vastă experiență în domeniu am vrea să ne cunoaștem.

Candidatul ideal:
- 1.5+ ani de experiență practică profesională.
- Figma, Sketch, Adobe Photoshop, Illustrator.
- Cunoștințe și experiență în web design, UI/UX Design.
- Creativitate, spirit de echipa.
- Abilitatea de a comunica clar și eficient procesele, ideile și soluțiile de proiectare.

Va fi un avantaj:
- Cunoașterea bazelor Front-end .
- Cunoașterea TailwindCSS , Bootstrap frameworks.

Vă oferim:
- Salariu motivant pana la 2000$ (in dependenta de aptitudini).
- Bonusuri în funcție de performanță.
- Program flexibil, bazat pe eficiență și dedicație, nu pe orele de stat la birou.
- Un mediu de lucru motivant cu oportunități de creștere în carieră.
- Lucru într-o echipă tînără și dinamică.
- Ceai, cafea , biscuiți și în ziua de vineri whiskey / bere ;)

Descrierea jobului:
Veți lucra la proiecte complexe, care necesită o bună capacitate de organizare și analiză a proiectului, într-o echipa dinamică