Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Contabil junior (12 000 lei)

DAD Human Capital este în căutare de contabili junior, cu salariu de 12 000 lei Net!

Despre client:
Servicii medicale profesioniste, de peste 20 de ani pe piața din Republica Moldova și România.

Beneficii Oferite:
- Condiții confortabile de muncă;
- Tichete de masă;
- Stabilitate și suport în executarea sarcinilor;
- Echipă pozitivă, prietenoasă și profesionistă;
- Oficiu în regiunea Buiucani;
- Posibilitate de a activa în companie cu standarte internaționale.

Responsabilități:
- Centralizarea documentelor primite;
- Verificarea și operarea mișcărilor pe stocuri;
- Emiterea facturilor;
- Comunicarea cu firma externă de contabilitate.

Candidatul ideal:
- Studii finisate de specialitate;
- Experiență minimă în contabilitate;
- Cunoștiinte PC ( Word, Excel);
- Abilități de comunicare și organizare;
- Capacitatea de a respecta termenele limită;
- Abilități de lucru individual și în echipă;
- Bună organizare și atenție la detalii.

Expediază-ne CV-ul la adresa hc@dad.md  și noi te vom contacta!