Compania Vitafor angajează:

Merchandiser

Vitafor este o companie autohtonă de distribuție a produselor alimentare en-gross. Compania activează pe piață din anul 2004.
În prezent Vitafor este și producător de un șir de branduri proprii, în conformitate cu cele mai înalte standarde europene.

Cerințe:

  • Studii: Superioare / medii de specialitate;
  • Responsabilitate, punctualitate, dorință de a lucra;
  • Experiența nu este obligatorie, dar, va constitui un avantaj;
  • Spirit de lucru în echipă.

Responsabilitățile postului:

  • Asigurarea si aprovizionarea permanenta a rafturilor cu produsele companie;
  • Verificarea termenelor de valabilitate a produselor;
  • Să urmărească stocul optim de marfă.

Compania oferă:

  • Salariu motivant;
  • Instruire gratuită;
  • Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
  • Graficul de lucru: Luni-Vineri ,Sâmbătă 8.00-13.00, Duminica -zi liberă;
  • Achitarea integrală a cheltuielilor de transport;
  • Atmosferă placuta la locul de muncă și un colectiv prietenos.