Compania Vitafor angajează:

Operator-manager

CERINTE:
• Studii medii / superioare;
• Experienta intr-o pozitie similara (facturare, gestiune, logistica);
• Cunoștințe de utilizare PC (Excel, Word,1C);
• Atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
• Persoana dinamica, organizata, eficienta;
• Spirit de responsabilitate;

Descrierea postului de operator-manager:
• Emiterea computerizata a facturilor si avizelor de expediere;
• Desfasoara operatiuni de introducere de date in programul de facturare referitoare la datele de identificare a clientului;
• Preda facturile la depozit pentru onorarea comenzilor.

Compania oferă:
• salariu motivant;
• Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
• program de munca: Luni-Vineri
• Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca;
Te așteptăm cu drag în echipa noastră.Noi ne aflăm pe str.Valea Bîcului 5/3

Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email:
(cu indicare obligatorie a postului) la adresa: hr@vitafor.md  /060133288 Olga
Candidații selectați vor fi contactați ( pentru interviu)