Angajăm:

Brand/Event Manager

Salut! Aici Denovie Group. Cautam un nou coleg în echipa noastră!
MC «Chateau Denovie», «Casa Petru Free Alco», «Crideni», «DiFruct»

Vin și băuturi spirtoase tari.

Responsabilitățile postului:
- promovarea complexă a companiei;
- lucrul cu mass-media, redactarea articolelor și reflectarea evenimentelor, suport informativ pentru site-ul companiei;
- întocmirea materialelor publicitare și informative
- analiza eficacității reclamei, activitatilor de marketing, performanței vânzărilor
- organizarea și desfășurarea promoțiilor, degustărilor, prezentărilor
- organizarea de evenimente și expoziții
- realizarea prezentărilor
- formarea promoacțiilor, analiza lor
- marketing digital (landing pages, SMM, publicitate contextuală)

Cerințe față de candidați:
- experiență intr-o pozitie similara de minim 3 ani
- capacitatea de a lucra in Power Point
- experiență de branding de succes
- conștientizarea industriei: tendințe și evoluții
- responsabilitate, dinamism,
- capacitate de lucru în echipă, mentalitate analitică, rezistentă la stres
- experiență cu SMM (creare de postări)
- experiență în conducerea și organizarea de prezentari, degustări, evenimente, expoziții
- experiență în corespondența de afaceri și managementul documentelor
- analiza performanței promoțiilor și raportare detaliată
- capacitatea de a planifica pe termen scurt și lung, de a întocmi rapoarte săptămânale detaliate cu privire la rezultatele obținute

Oferim:
- pachet social complet
- angajare oficială
- conditii de lucru confortabile
- șansa de a activa în cadrul unei companii stabile aflate în proces de dezvoltare dinamică
- locul de muncă: Chișinău
- program de lucru: luni - vineri de la 8.30 la 17.30
- oportunități de dezvoltare și perfecționare profesională
- un nivel decent al salariului - discutat și stabilit pe baza rezultatelor interviului cu candidatul